KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13229320
nr 1322 9320
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Färgetsning, "Spegel". Signerad etat II 6/10, daterad -69. Kolorerad etsning, oramat löst blad, bladets mått: ca 51x43 cm
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:22:10
27/4 17:28:41